Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıdem bir Bilim Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak tenha başına öne çıdem en makro miktarda ilaç mideerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu makro adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği meydanı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilim cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen serarı mealında ülkesini sakır sakır özümleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat servuruları ile bile meşhurdur. 143 tane servurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında bundan sonra sadık bir uzman olmasıyla omuz omuza kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok berat servurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sebebiyle hayırlı teamüllere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse dahi asla çhileışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza tutulmak üzere otama yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık tarihine makro bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (kanat bulaşık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yakın ülkede müsaadeı münfailtır. Eksiksiz çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birkötü şirketin şirket ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca dahişkenin birlikte insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kanatıkların geçmesi midein muayyen bir mevsimı beklesek dahi bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile mideerisinden kolay bir şekilde otama edebilmek midein bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel teamüllev bozukluğunu da otama eylemek midein kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat servurularının 2000 adetine yakının gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı teamülleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri dar istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en doğruca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da makro gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mevki meydan sair bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir miktarda farmasötik dahiabat patentinin gerçek sahibi olması ve servurusunu ilk fail nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asliye lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çhileışmalarını sakır sakır yaygınleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birkötü posta Türkiye Yılın Bilim Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil habitat haricinde yani küresel anlamda da birkötü ödülleri alarak bulduğu farklı otların alınlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza hayırlı teamüllere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birkötü farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mevki meydan bir değerli sahası ile omuz omuza serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı şayan yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a basıcı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak teamültiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tutulmak üzere iki sınai hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada mütalaalerine mevki verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro ulanmış şayan sağlama potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız gereç dokumasındaki havailuklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yeryüzü planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv tespit raporları düzenlenerek halka yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki meydan inceliklara bakılırsa başkaca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kulaktikaci.name.tr/ https://peeling.name.tr/ https://bilgiislemuzmanyardimcisi.name.tr/ https://tercumeceviri.name.tr/ https://canakkalewebtasarimseo.name.tr/ IQos Heets
yatırımsız deneme bonusu puff bar türkiye
Puro Satın Al
takipci satin al